9 Haziran 2014

GNCTEKLİF.com Sitesinden İndirim Haberleri


Herkese merhaba :)

Bugün sizleri sevdiğim markaların indirimlerini takip ederek, internet dünyasında kaybolmadan harika kodlar bulduğum gncteklif.com sitesi ile tanıştıracağım. 

Tabi ki her bayan gibi en sevdiğim alışveriş dönemi indirim dönemidir. İndirimsiz almak, ileride indirimde, aldığınız şeyi yarı fiyatına hala satıldığını görmeyi de risk almak demektir. Bir kadın atasözü ile hemen siteden bahsedeyim :)
Kaliteli giyim markalarından tutun, teknolojiye, güzellik markalarına ve sitelerine kadar bütün indirimleri takip etmenizi önerdiğim bir site bu.

Örneğin; gncteklif.com'a girdiniz. Aşağıda resimdeki gibi aradığınız indirimi arama kısmından aratabilirsiniz. Gördüğünüz gibi önce lidyana olarak bir soruşturma yaptım. 
Ardından karşınıza böyle harika ''kod'' ve ''indirim'' linkleri çıkacak yeşil renkte.
''İndirimden nasıl yararlanacağım'' sorusunun cevabı ise sayfanın biraz daha altında ayrıntılı görseli ile size bahsedilmiş.Şuan özellikle gözüme çarpan ve kaçırmamanızı istediğim markalar ise şöyle, Enmoda.com'dan gncteklif.com sitesine özel indirim kodu.

Özellikle benim kolay kolay kod vs. bulamadığım markafoni.com :)

misspera.com Bu sitede yok yok. Girip bakmanız acil tavsiyem :) Ama gncteklif.com sitesindeki kodlardan yararlanmadan alışveriş yapmayın :)

Mezuniyetler ve düğünler başlamışken elbise bakmanız için 1v1y.com

Ayrıca ''Sitemize özel'' adıyla gördüğünüz yeşil linklerdeki kodları da adı üstünde başka bir sitede bulamayacağınızı unutmayın :)

Keyifli ve indirimli alışverişler.

Hoşçakalın.

1 yorum:

  1. Bu kodların bazıları çalışmıyor!! Çalışmayan kodlar sitenizin güncelliğini düşürür...


    YanıtlaSil

Bütün olumlu veya olumsuz yorumlarınız için teşekkür ederim. Her birini dikkate alacağıma emin olabilirsiniz. Özel sorularınız için behiye.aylin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Öpücükler :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...