19 Mayıs 2014

İNDİRİM KODLARIM / İnternet Alışverişinde İndirimleri Kaçırmayın !

Herkese merhaba !
Bugün sizlere sevdiğim bir konudan, tabi ki indirimlerden bahsetmek istiyorum.
Sanırım alışverişin en lezzetlisi indirimlisi, bu da yetmez hiç yorulmadan bir tıkla alışveriş sitesinden bir şeyler almak daha da lezzetli :)

Peki siz internetten alışveriş yaparken sadece gördüğünüz indirimlerle mi kalıyorsunuz ?
İndirimli ürünler üzerine de fırsatlar kazanabileceğinizi biliyor musunuz ?
Bu fırsatları nereden yakalayabileceğinizi biliyor musunuz?

Öyleyse ben sizi beğendiğim bir siteyle tanıştırayım.Örneğin Zizigo sitesine girdiniz, bir ayakkabı beğendiniz sepete attınız, ödeme kısmına geçtiniz, işte orada bir kutucuk göreceksiniz, genellikle çoğu online alışveriş sitesinde de böyledir, o kutucukta ''indirim kodu, promosyon kodu, hediye kuponu'' gibi bir yazı yazar.

Tam da bu noktada indirimkodlarim.com devreye giriyor. Bu sitede o kutucuklara yazabileceğiniz bir sürü kod bulabilirsiniz. 

Lidyana, Trendyol, Bellamola, Beymen, ..... gibi daha bir sürü ama bir sürü online alışveriş sitesi için indirim kodu bulabilirsiniz bu indirimkodlarim.com'da.

Ayrıca bunları nasıl kullanacağınızı yine anlamazsanız da sizin için yardımcı harika görseller hazırlamış bu site.​Yani söylemek istediğim şudur ki; internetten alışveriş yaparken ürünü sepete atıp öylece ödeyip geçmeyin, illa ki bu siteyi bir ziyaret edin, hatta benim gibi alışveriş sitelerine değilde önce İndirim Kodlarım'a gidin gözünüze parıldayan indirim kodunu seçin ve öyle alışverişe başlayın :)

Umarım bu bilgi hoşunuza gitmiştir. Hoşçakalın ! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bütün olumlu veya olumsuz yorumlarınız için teşekkür ederim. Her birini dikkate alacağıma emin olabilirsiniz. Özel sorularınız için behiye.aylin@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Öpücükler :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...